Strona główna 5 Komunikaty 5 I DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA PRACY I OCHRONY ZDROWIA W UNIWERSYTECIE GDAŃSKIM

I DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA PRACY I OCHRONY ZDROWIA W UNIWERSYTECIE GDAŃSKIM

Pracowników Uniwersytetu Gdańskiego zapraszamy w środę 28.04.2021 na

I DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA PRACY I OCHRONY ZDROWIA

W UNIWERSYTECIE GDAŃSKIM

Wykłady  on-line dostępne będą dla wszystkich pracowników Uniwersytetu Gdańskiego on-line poprzez aplikację Teams.

Aby wziąć udział należy kliknąć w poniższy link – będziemy Państwa oczekiwać na około 15 min. przed rozpoczęciem danego warsztatu. Linki dostępne będą również w zakładce komunikaty w portalu pracownika.

Można będzie zadawać pytania!

9.00 – 9.45: Zasady Pierwszej Pomocy w okresie pandemii – mgr Paweł Mikłaszewicz, Ratownik Medyczny

Link: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

11.00 – 11.45: Wirus SARS-CoV-2 i choroba COVID-19 w nauce i na uczelniach – prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn, Kierownik Katedry Biologii Molekularnej

Link: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

13:00 – 13.45: Jak zadbać o zdrowie psychiczne – dr Agata Rudnik, Dyrektor Centrum Wsparcia Psychicznego

Link: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

KONKURS ,,POSTAW NA BHP W UG 2021” – KRZYŻÓWKA – dostępna w portalu pracownika UG. Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać krzyżówkę i przesłać formularz zgłoszeniowy drogą mailową na adres: bhp@ug.edu.pl lub włożyć do nowej skrzynki BHP (Nowy Rektorat UG parter) do dnia 30.04.21 r.

Do wygrania 10 nagród rzeczowych o wartości ok. 100 zł.

Więcej informacji na stronie UG i w portalu pracownika.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Biuro Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia UG