Strona główna 5 Komunikaty 5 Fotorelacja ze szkolenia CIOP-PIB “Promowanie bhp oraz bezpieczeństwo techniczne maszyn” – 17-18.09.2024 r.

W dniach 17-18 września 2024 r. w murach Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Centralnego Instytutu Badawczego w Warszawie pracownicy służby bhp uczelni i instytucji naukowych mieli możliwość wymienić się doświadczeniem podczas szkolenia “Promowanie bhp oraz bezpieczeństwo techniczne maszyn” w ramach Międzyuczelnianego Forum Służby BHP. Podczas spotkania poruszono tematykę dot. pragmatyki służby bhp, formy promowania problematyki bhp oraz wymaganiach dyrektywy maszynowej 2023/1230.

Artykuł dotyczący spotkania dostępny jest na stronie Uniwersytetu Gdańskiego, pod linkiem: Przedstawiciele z UG na Międzyuczelnianym Forum Służby BHP | Aktualności – Uniwersytet Gdański